İNŞAAT VE TAAHHÜT

Kat karşılığı inşaat projelerinizde, birinci sınıf malzeme ve kalifiye işçilik ile inşaatlarınızı tamamlayıp mülk sahiplerine teslim ediyoruz. kaliteden ödün vermeden yaşanabilir alanlar inşaa eden firmamız; prolendirme ve planlarının yapılması, onaylatılması, alt yapı ve üst yapnın yapılması, çevre düzenlemelrinin yapılması, kaba işleri ve ince işlerin yapılması, boya seremaik, izolasyon, mantolama işleri, kapı pencere sietemlerinin takılması, su elektrik, doğalgaz, telefon alt yapılarının hazırlanması işlerini yaptıktan sonra sizlere anahtarlarını teslim etmektedir.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Çağdaş kent anlayışını yansıtan projeleriyle Türkiye şehirlerine sağlıklı vesürdürülebilir kent kimliği   kazandırmayı hedefleyen şirketimiz:

  • kentsel dönüşüm,
  • planlama,
  • mühendislik ve müşavirlik

hizmetleri başta olmak üzere kentsel yenileme projelerinin tüm gereklerini titizlikle yerine getiren çalışmalara imza atmaktadır.Alanında uzman kadrosuyla Türkiye’nin  çeşitli bölge, il ve ilçelerinde projelerini  yürüten firmamız, ideal kent hayatını günümüz ve gelecekte yaşanır kılmak için çalışmaktadır.

PROJE YÖNETİMİ

Proje; Başlangıcı ve bitişi belli olan, finans, zaman ve kalite gibi kısıtları bulunan bir süreçtir. Risk yönetimi, performans analizi ve proje akışı sırasındaki kontroller projenin başarılı sonuçlanması açısından önemlidir.

Zaman, maliyet gibi kısıtlı kaynaklara bağlı olan ve sistematik bir yaklaşımı gerektiren proje yönetimi süreçlerinde firmamız, uzman kadrosuyla, operasyon sürecini şekillendirip ve eldeki kaynakları en verimli şekilde kullanarak  minimum maliyetle maksimum etkiyi  yaratacak projeleri en etkin şekilde  yönetmektedir.