Hakkımızda

Yarım asırdır aile büyüklerimizin yürütmüş olduğu İnşaat sektöründeki başarıları, üçüncü kuşak olarak devam ettirmekteyiz. 2008 yılında Konya merkezli olarak kurulmuş olan Boğaziçi İnşaat Mimarlık Mühendislik firmamız Mustafa UZUN liderliğinde devam etmektedir.

Siz değerli hemşehrilerimize lüks yaşanılabilir konutlar ve günlük hayatımızı idame ettirecek iş merkezleri inşaatı yapmak için bütün gayretlerimizle devam etmekteyiz. Boğaziçi İnşaat olarak 1000′ i aşkın konut ve 50′ yi aşkın ticari alanlar inşa ettik. İstanbul ve Konyada, İstanbul’ da konsorsiyum yaptığımız aile şirketimiz Maf Uzunlar İnşaat şirketiyle birlikte bu başarılı projeleri hayata geçirdik. Bundan sonraki hedefimiz kaliteli hayat standartları, uygun yaşanılabilir meskenler yapmaktır. İddialıyız ! İnşaat bizim işimiz ve başarı kaynağımız imalatımızdır.

Merkezi Konya’da bulunan Boğaziçi İnşaat Mimarlık Mühendislik şirketi teknolojiye yatırım yaparak İnşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.